Obchodní spolupráce

zahlavi-azza.jpg

V oblasti B2B spolupracujeme v různých oblastech s celou řadou velkých i lokálních společností. Budeme rádi, když mezi ně bude patřit i ta vaše.

Co nabízíme :

predmety.gif  

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Hledáte pro své zákazníky, partnery nebo zaměstnance reklamní dárky, které jsou originální, hezké a navíc je budou mít v ruce každý den? Vyberte si z naší široké nabídky reklamních předmětů nebo dárkových setů do kuchyně.

Vaše logo může být například na produktech, které najdete v níže uvedených katalozích (uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH, v případě zájmu pro vás připravíme velkoobchodní cenovou nabídku):
 

 Katalog Léto 2019  Inspirace pro B2B partnery    
Katalog Léto 2019 Inspirace pro B2B partnery    
   

 

vybaveni.gif

VYBAVENÍ

Provozujete restauraci, hotel, nebo jiné stravovací zařízení, a potřebujete ho vybavit kuchyňskými potřebami? Máme pro vás kompletní sortiment výrobků do kuchyně za ceny, které vás překvapí.


 

partnerstvi.gif  

PARTNERSTVÍ

Má vaše značka věrnostní nebo bonusový program, do kterého hledáte silného partnera s atraktivním zbožím? TESCOMA je lídrem trhu kuchyňských potřeb s dobrým renomé a tradicí. Jsme partnerem věrnostních programů O2, dm drogerie, Mountfield, Hamé, MedPharma, AG Foods, SHELL, Česká spořitelna, Avon a řady dalších. Připravíme vám návrh spolupráce a zajistíme její kompletní realizaci.

partneri-logotypy.gif

nahradni-plneni.gif  

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Díky naší spolupráci s družstvem invalidů Ergotep máte u nás možnost odběrem zboží splnit zákonnou povinnost náhradního plnění. Pro více informací nás kontaktujte.Proč spolupracovat s Tescomou ?

Jsme renomovaná česká společnost. Ve svém oboru jsme jedničkou na českém a slovenském trhu a přední pozice si udržujeme i v zahraničí. Vyvíjíme, navrhujeme a prodáváme originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého. Značku TESCOMA zná 90 % spotřebitelů.

Kontakt

Pokud máte zájem navázat s námi obchodní spolupráci nebo si chcete objednat reklamní předměty, kontaktujte nás a my vám připravíme cenovou nabídku:
 

ČECHY:

Kateřina Malínková, obchodní manažerka, tel.: +420 724 013 181,
katerina.malinkova@tescoma.cz, Nupaky 155, 251 70 Dobřejovice u Prahy
 

 

 

MORAVA:

Dana Kovaříková, obchodní manažerka, tel.: +420 725 757 908, 
dana.kovarikova@tescoma.cz, U Tescomy 241, 760 01 Zlín 

Jindřich Kovařík, obchodní manažer, tel.: +420 725 769 546, 
jindrich.kovarik@tescoma.cz, U Tescomy 241, 760 01 Zlín