Novinky pro listopad a prosinec jsou plné emocí

Unikátní wok se zvrásněným nepřilnavým povrchem, kouzelné vonné svíčky nebo keramické nádobí, které hraje na emoce. Prohlédněte si novinky pro závěr roku, které změní vaše vaření i atmosféru vašeho domova. 

Luxusní wok prémiové linie PRESIDENT je ideálním pomocníkem při přípravě asijských jídel. Unikátně zvrásněný antiadhezní povlak s charakterem neleštěného přírodního kamene je maximálně odolný a vhodný pro jakékoliv kuchyňské nářadí, včetně kovových obraceček. Pokrmy se ve woku nepřipalují a zachovávají si svou šťavnatost a přirozenou chuť. Součástí klenuté poklice je velký skleněný průhled do woku pro kontrolu během vaření. Wok PRESIDENT je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukčních a stejně tak do pečicí trouby.

Nejlepší volba pro asijská jídla!

Wok PRESIDENT, s poklicí


PROHLÉDNOUT

Keramické talíře a misky nové linie EMOTION jsou nevšední svou unikátní krakelovou glazurou. Jemné rozdíly ve tvarech, barevných odstínech a kresbě pod glazurou dodávají miskám i talířům jedinečný a emotivní charakter.

Kombinujte velikosti i barvy podle nálady a fantazie!

Keramické nádobí EMOTION


PROHLÉDNOUT

Citronová tráva, exotické koření nebo vůně francouzského Provence… Dekorativní svíčky FANCY HOME jsou vyrobeny z ryze přírodních vonných esencí, čistého parafínu, knot je bavlněný. Jejich vůně je přirozená a dlouhotrvající, menší svíčka má dobu hoření přibližně 40 hodin, velká se rozvoní až na 80 hodin. Dóza ze žáruvzdorného skla s dobře těsnicím víčkem.

Uklidňující, osvěžující i exotické vůně pro váš domov!

Vonné svíčky FANCY HOME


PROHLÉDNOUT

Máte pocit, že vám kuchyňské potřeby v zásuvkách kloužou a utíkají všemi směry? Vše zůstane na svém místě, pokud použijete protiskluzovou podložku FlexiSPACE. V bílé a šedé barvě.

Zastřihněte na potřebný rozměr

Protiskluzová podložka FlexiSPACE 150 x 150
 

PROHLÉDNOUT

První sousto bez máminy pomoci? Čas pro příbor BAMBINI! Bezpečný a lehký plastový příbor je ideální pro všechny děti, které se učí jíst samostatně.

První příbor? Sáhněte po BAMBINI

Dětský příbor BAMBINI, 3 ks


PROHLÉDNOUT

Nepostradatelný pomocník při strouhání drobných potravin, skvělý na muškátový oříšek, loupané ořechy, čokoládu, citrusovou kůru, zázvor i česnek. Trojici čepelí pro strouhání doplňuje hladká čepel pro plátkování. Vynikající všude tam, kde je klasické struhadlo příliš velké.

Mini struhadlo, maxi využití!

Mini struhadlo HANDY


PROHLÉDNOUT