Dubnové NOVINKY mají šmrnc. Která se vám líbí nejvíc?

Datum publikování 9. 4. 2018

Konvice MONTE CARLO 1.5 l, s vyluhovacím sítkem

Široké dno pro rychlé dosažení varu a prostorné hrdlo pro snadné čištění. To ale zdaleka není vše! V sítku z tepelně odolného plastu můžete čaje, bylinky a ovoce vyluhovat, ale také vyvařovat, a připravit tak silný šípkový či kopřivový čaj nebo zdravotní odvar ze zázvoru. V létě si v konvici MONTE CARLO připravte osvěžující ledové nápoje, použít ji lze i v mikrovlnce, neobsahuje totiž žádné kovové díly. Vhodné pro elektrické, sklokeramické a plynové sporáky, vyrobeno v České republice. 

Pro vyluhování i odvary!

video čokoládové fondue DELÍCIA 

 

Digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou 

Máte-li obavu, abyste maso v troubě nevysušili, zkontrolujte teplotu uvnitř pečínky digitálním teploměrem. Že nevíte, kolik stupňů by mělo uvnitř masa být? Nevadí! Nastavte druh masa a teploměr sám určí, jaké teploty je třeba dosáhnout. Teploměr můžete uchytit magnetem na nerezová dvířka trouby nebo postavit na kuchyňskou linku. Součástí je i minutka, která změří čas pečení. 

Pohlídá teplotu i čas!

video čokoládové fondue DELÍCIA 

 

Digitální teploměr ACCURA, sklápěcí 

Digitální teploměr ACCURA změří teplotu omáček, polévek, polev, rozvarů a také pomalu pečeného masa či intenzivně grilovaných steaků. Správná teplota je totiž u takových pokrmů klíčová! Velké číslice na displeji snadno přečtete. Po použití nerezovou sondu sklopte, teploměr zabere v zásuvce minimum místa. 

Snadné ovládání jediným tlačítkem!

 

 

Lis na těsto/zdobička DELÍCIA, kovový 

Lisem na těsto vytvoříte máslové i sýrové sušenky hned dvaceti různých tvarů. Můžete jej použít také ke zdobení a plnění šlehačkou, krémy nebo pomazánkami. S nově vyvinutým dávkovačem připravíte menší nebo větší sušenky. Masivní kovová konstrukce si poradí i s tužším těstem, právě vytaženým z ledničky. 

20 tvarů, 4 zdobicí trysky!

 

 

Tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA 

Chcete, aby váš dort vypadal famózně i po rozkrojení? Se speciálním tvořítkem hravě zvládnete dort šachovnicový nebo duhový. Tvořítko je složeno ze dvou částí, dá se proto použít na malé i velké dorty. Recepty jsou součástí balení. 

Překvapení po rozkrojení!

 

 

Porcovač na meloun PRESTO

Nechcete mít melounovou dužinu zase „od ucha k uchu“? S porcovačem PRESTO meloun nakrájíte na správně velké kostičky nebo hranolky snadno, rychle a hlavně mnohem bezpečněji, než s velkým kuchyňským nožem. 

Melounové jednohubky

 

 

Struhadlo HANDY X-sharp, kombinované

Struhadlo HANDY X-sharp, střední otvory

Struhadlo HANDY X-sharp, velké otvory

Struhadlo HANDY X-sharp, julienne

Struhadla s unikátním U-profilem navedou ruku správným směrem, strouhání je proto snadné, rychlé a bezpečné. Ochranný kryt funguje také jako zásobník pro nastrouhané potraviny, jeho obsah přenesete bez drobení kamkoli budete potřebovat.

Mimořádně ostré, mimořádně dobré!

 

 

Pasírovač GrandCHEF 

Připravte se na úrodu ovoce a zeleniny, podle všech předpovědí má být letos opravdu bohatá! S pasírováním a přípravou rajčatových, bramborových, zeleninových i ovocných protlaků a pyré vám pomůže celonerezový pasírovač GrandCHEF. Tři disky s různými otvory a shrnovací lopatka zaručí pohodlnou práci a znamenitý výsledek.

Celonerezové provedení!

 

Sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2 + 1 ks

Čistit toastovač od připečeného sýra je pěkná otrava… Vyřešte to jednoduše, při zapékání i grilování používejte žáruvzdorné sáčky s antiadhezním povlakem! Šťáva z pokrmů, sýr i drobky zůstanou uvnitř sáčku a váš spotřebič čistý! Po použití sáčky umyjte a schovejte na příště. 

Pro opakované použití!