Dobrá práce? Práce v TESCOMĚ!

Další mimořádné ocenění pro společnost TESCOMA! Už podruhé zabodovala v soutěži o titul „Podnik podporující zdraví“, když zopakovala úspěch z roku 2016 a získala cenu „Podnik podporující zdraví 2. stupně“. Soutěž vyhlašuje každoročně od roku 2005 hlavní hygienik České republiky. Jejím cílem je ocenit podniky, pro které je podpora zdraví na pracovišti nedílnou součástí každodenního pracovního života a které nadstandardně a nad rámec zákona pečují o zdraví svých pracovníků.

Naši zaměstnanci mají k dispozici sportovní areál s bazénem, zázemí pro cyklisty včetně sprchy a samozřejmě přívětivé pracovní prostředí,“ zmínil některá pozitiva Ladislav Vaculík, ředitel Úseku řízení jakosti společnosti TESCOMA. Zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů, mezi nimi 13. a 14. plat, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci v Chorvatsku a další, dodal Ladislav Vaculík, který ocenění pro společnost TESCOMA převzal v malostranském Kaiserštejnském paláci.

Získaný certifikát platí po dobu následujících tří let s tím, že před ukončením jeho platnosti je možná jeho obhajoba. Soutěž organizuje Státní zdravotní ústav v Praze pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR a pod patronací náměstkyně ministra zdravotnictví a hlavní hygieničky ČR Evy Gottvaldové.

 

Zajímá vás, jaké produkty v TESCOMĚ přivádíme na svět? Mrkněte na novinky: