Design, vývoj & kvalita

files/design/design.jpg

Vyrábíme produkty, které lidé denně drží v rukou. Proto je dokonalá funkce a tvar klíčovým faktorem jejich úspěchu. Design se tedy přirozeně stal alfou a omegou všech výrobků, které přivádíme na svět.

Abychom pro vznik originálního designu vytvořili dokonalé podmínky, založili jsme v roce 2001 vlastní vývojové a design centrum vybavené nejmodernějšími technologiemi, kde zaměstnáváme bezmála dvě desítky designérů, konstruktérů a vývojových specialistů.

Výsledkem investice do tohoto strategického rozhodnutí je dlouhá řada fantastických ocenění, ale také statisíce spokojených zákazníků, vzrůstající renomé značky i její podíl na světovém trhu kuchyňských potřeb.

RED DOT Ultima RED DOT Delícia RED DOT Uno Vino GOOD DESIGN Presto SOLUTIONS 4FOOD RED DOT Vitamino RED DOT Delícia RED DOT Delícia  RED DOT Teo RED DOT Online
 

 

Dávat výrobkům nový tvar, funkci, stavět je do nezvyklých souvislostí, objevovat nové materiály a jejich využití, to vše se za bezmála 15 let existence Design centra v Tescomě stalo přirozenou a nezbytnou součástí zrodu a realizace každého nového výrobku. Nedokážu si pro Tescomu představit jinou cestu a navíc, tato cesta nás hodně baví.
Jiří Vaculík, jednatel

Pro obchodníka je firemní designér vlastně něco jako interní dodavatel. Dodavatel, se kterým je možné diskutovat o tom, jak bude výrobek vypadat, jakou bude mít barvu, kolik bude přibližně stát, jak bude zabalený… To je ta nejlepší možná varianta pro každého obchodníka! A prodávat výrobky, u kterých znám jejich historii, jejich příběh, je mnohem příjemnější a také snazší, protože jsou skutečně naše. Věřím, že to podobně cítí i naši zákazníci.
Petr Chmela, jednatel