Dózy PURITY: konečně stylové a zdravé dózy do ledničky!

| Štítky: Novinky v sortimentu

Šunka, slanina, ovoce, zelenina, vejce, sýry… Taky se trápíte tím, jak je co nejdéle uchovat čerstvé? Už nemusíte! Tescoma rozšiřuje exkluzivní linii PURITY o nové vychytávky. Seznamte se, tohle jsou stylové a hlavně zdravé dózy do ledničky ze špičkového materiálu, který se využívá ve zdravotnictví a farmacii.

Sáčky, pytlíky, nevzhledné piksle. Stop! Chovejte se k jídlu šetrně. S dózami PURITY máte hned tři jistoty: prodlouží trvanlivost potravin, jsou dokonale stohovatelné, díky čemuž ušetříte v lednici místo, a v neposlední řadě má téměř každá z nich až čtyři možnosti využití!

purity2.png

Řešení, to je PURITY!

Zkrátka a dobře, Tescoma přináší něco, co jednou provždy vyřeší vaše problémy se skladováním potravin v lednici. „Dlouhou dobu jsem přemýšlel, co s plastovými sáčky, papírovými obaly, krabičkami a miskami, které se mi pravidelně vršily v ledničce. Často jsem ztrácel přehled, co mám kde uložené,“ vysvětluje designér a duchovní otec dóz PURITY František Fiala, co ho vedlo jejich navržení.

„Proto vznikly transparentní a modulární dózy PURITY. Transparentní, aby bylo dobře vidět, co je uvnitř. A modulární, aby je bylo možné úsporně skládat na sebe,“ dodává Fiala.purity_velka.png

Špičkový materál pro farmacii

Velkou předností dóz je i špičkový materiál. Čím se vyznačuje? Za prvé je zcela neutrální a nijak neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém skladování. A je také certifikovaný pro použití ve zdravotnictví a farmacii.

Vybrat si můžete z několika variant a velikostí. Hospodyňky jistě potěší i máslenka, dóza na vejce či dóza na parmazán, a to vše pod hlavičkou zdravé a výjimečné řady PURITY.