přejdi na obsah | přejdi na submenu | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Ocenění Vynikající výrobek a Vynikající design

V letech 2004 a 2006 zaznamenaly produkty značky Tescoma nebývalý úspěch zejména v řadách odborné veřejnosti.

BARBAR, FEEL X a DUOPENER - to byla trojice výrobků, která zaujala výjimečnou kvalitou a designem. Právem si jejich autoři ve složení Ladislav Škoda za BARBAR, Darja Smetanová za FEEL X a Pavel Skřivánek za DUOPENER odnesli prestižní ocenění, která v uvedených letech udělovalo Design Centrum České republiky.

Vynikající výrobek 2006 - BARBAR Vynikající výrobek 2006 - FEEL X Vynikající výrobek 2004 - DUOPENER
Ocenění Vynikající výrobek 2006 Ocenění Vynikající výrobek 2006 Ocenění Vynikající výrobek 2004

BARBAR – souprava náčiní pro barmany, vyrobená ze špičkové nerez oceli, získala kromě ceny Vynikající výrobek i velmi významnou cenu Vynikající design. Autorem je Ladislav Škoda, v současné době šéf Design Centra Tescoma.

Nářadí pro barmany pro přípravu míchaných nápojů BARBAR 


FEEL X – koncept široké řady kuchyňských doplňků ze silikonu, které slouží pro odkládání, stolování či výrobu ledových kostek ve tvaru X. Autorkou je Darja Smetanová, designérka společnosti Tescoma.

 

 Kuchyňské silikonové doplňky FEEL X 


DUOPENER – nadčasový otvírák na PET láhve a korunkové uzávěry v mnoha barvách. Autorem je Pavel Skřivánek, konstruktér a designér společnosti Tescoma. 

 

Otvírák na korunkové uzávěry a PET lahve DUOPENER PRESTO


Design centrum České republiky
Design centrum České republiky - Samostatná odborná instituce, která se věnovala designu a jeho propagaci. Instituce byla členem mezinárodních designérských organizací BEDA, ICSID, IFI a ICOGRADA.
Design centrum České republiky bylo zrušeno rozhodnutím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR ke dni 31. prosince 2007.



Volba jazyka