TESCOMA doporučuje: Aplikace Tvoje menu vyhlašuje konec gnoči v Česku!

| Štítky: Aktuality

Také jste občas při pročítání jídelního lístku na rozpacích? A co teprve v okamžiku, kdy máte při objednávání svou volbu přečíst! Aplikace Tvoje menu znamená konec nejistoty nad jídelním lístkem i nejisté výslovnosti k pobavení číšníka.

 

Servíruje se Tvoje menu

Ossobuco, saltimbocca, malloreddus, syrniki, consommé, zhajiangmian nebo docela obyčejná kulajda… Ještě než vám vybranou pochoutku přinese číšník na talíři, aplikace Tvoje menu vám její tajemství naservírujeme přímo pod nos a ve vteřině. I když je to zdánlivě nemožné, právě tato aplikace snědla doslova všechnu moudrost!

Nová aplikace Tvoje menu

Gnoči v Česku končí!

Zbrusu nová aplikace přináší přehledný obrázkový atlas přímo ve vašem telefonu, který vám odtajní význam více než stovky názvů pokrmů, nápojů i surovin ze všech koutů světa. Navíc vám poradí, jak cizí názvy správně číst a psát. A to není zdaleka všechno! Všechna hesla jsou doplněna nejen zemí původu, podle které můžete speciality vyhledávat a třídit, ale i nádhernými a výstižnými fotografiemi, podle kterých hravě identifikujete, zda jste dostali to, co jste si objednali. 

My všichni TESCOMOU povinní novou aplikaci Tvoje menu na www.tvojemenu.cz jednohlasně doporučujeme! Aplikace je zdarma ke stažení na google play i na app store. Gnoči zkrátka končí!