Novinky únor 2017

| Štítky: Novinky a vychytávky

01_lis-na-zdrave-tycinky_web.jpg

Lis na zdravé tyčinky DELLA CASA, 3 ks

V domácích tyčinkách žádné chemikálie, barviva či pojiva nenajdete, všechny ingredience budete mít pod kontrolu vy!  Tyčinky si můžete připravit lisované nebo pečené, cereální, RAW či bez lepku, kombinace oříšků, kokosu, semínek, sušeného ovoce, medu a vaší fantazie jsou nekonečné.  Pokud nemáte na vlastní experimenty čas, recepty samozřejmě přikládáme. Hotové tyčinky snadno uskladníte a přenesete v přiložených sáčcích.

Formičky na zdravé tyčinky DELLA CASA, 3 ks

Pro přípravu pečených tyčinek nebo jako náhradní formičky pro Lis na zdravé tyčinky DELLA CASA.

Sáčky na zdravé tyčinky DELLA CASA, 25 ks

Sáčky pro uskladnění a přenášení tyčinek připravených pomocí Lisu na zdravé tyčinky DELLA CASA.


Zdravá tyčinka, skvělá svačinka!

video.gif

 

02_forma-na-knedliky.jpg

Forma na knedlíky DELLA CASA

Pokud se domácí přípravě knedlíků vyhýbáte, s unikátní formou DELLA CASA se do nich můžete pustit bez obav! Hravě zvládnete knedlík houskový, bramborový, vídeňský i bezlepkový, všechny recepty přikládáme. Knedlík můžete uvařit v páře, a pokud opravdu spěcháte, i v mikrovlnce! Hotový knedlík lze z formy snadno vyklopit, o to se postará šikovná lopatka. 


Knedlíků se už nemusíte bát!


 

03_forma-na-vafle.jpg

Forma mini vafle DELLA CASA
Forma vafle DELLA CASA

Malé vaflové jednohubky nebo kulatý vaflový sendvič jsou se šlehačkou, čerstvým ovocem, zmrzlinou nebo medem jednoduše neodolatelné.  A tip na něco nového?  Z těsta stačí vypustit cukr, přidat špetku soli, upéct, přidat sýr, zeleninu a slaná svačinka je na světě. 


Menší, větší, sladké i slané!

video.gif

 

04_forma-na-cukrarske-piskoty.jpg

 

Forma cukrářské piškoty DELLA CASA

Pozvedněte své tiramisu nebo piškotový dort o kulinářský stupínek výš, o správný tvar piškotů se postará silikonová forma, jejich chuť záleží jen na vás. 

Opravdu domácí tiramisu!

video.gif

 

05_forma-na-piskoty.jpg

Forma dětské piškoty DELLA CASA

Nevěříte kupovaným piškotům?  Připravte dětem vlastní, z lepší mouky, s nižším množstvím cukru nebo dokonce barevné! Recepty, včetně piškotů bezlepkových, přikládáme.

U domácích piškotů víte, kde se vyrábí!

video.gif

 

06_forma-na-dukatove-buchticky.jpg

 

Forma dukátové buchtičky DELLA CASA

Kousky vykynutého těsta vložte do formy a upečte do zlatova, díky pružnému silikonu hotové buchtičky snadno vyklopíte. Nadýchané buchtičky podávejte se šodó nebo vanilkovým krémem, vylepšit je můžete kandovaným ovocem, rozinkami nebo skořicí. 


Jedna jako druhá, vždy do zlatova! 

video.gif

 

07_forma-na-laskonky.jpg

Forma laskonky DELLA CASA

Polaskejte chuťové buňky křehkým zákuskem s lahodným krémem. Nebo si připravte zdravé sušenky se semínky, které máte nejraději. 

Křupavé pokušení!

video.gif

 

08_struhadlo-na-parmazan.jpg

Struhadlo na parmazán HANDY

Kousky parmazánu nebo jiného tvrdého sýra vložte do struhadla, otáčejte rukojetí a strouhejte sýrové hoblinky přímo na těstoviny, rizoto či jinou pochoutku na talíři. Žádná další miska, talíř nebo lžička není potřeba. A co s nespotřebovaným sýrem? Nechejte ho ve struhadle a dejte do ledničky, počká tam až do dalšího použití.

Strouhejte sýr přímo do talíře!

video.gif

 

09_krajec-na-rajcata.jpg

Kráječ na rajčata a mozzarellu HANDY

Jedním pohybem nakrájíte na plátky rajče, druhým mozzarellu a než řeknete „caprese“, salát je hotový! Všechny plátky budou jeden jak druhý, stačí je naskládat na talíř, zakápnout olivovým olejem a ozdobit čerstvě natrhanou bazalkou. 

Nejoblíbenější italský salát! 

video.gif

 

10_panev-president.jpg

 

Pánev PRESIDENT ø 20, 24, 26 a 28 cm

V nových luxusních pánvích PRESIDENT se pokrmy nepřipalují, propékají se rovnoměrně a zachovávají si svou přirozenou chuť a šťavnatost. Jejich unikátní zvrásněný povlak má charakter neleštěného přírodního kamene a odolá i kovovým obracečkám! Rukojeť je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, pánev PRESIDENT proto můžete bez obav používat i v pečící troubě. Pánve PRESIDENT jsou vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních.


Povlak s charakterem kamene? Ano!
Nerezové obracečky? Ano! 
Pečící trouba? Ano! 
Indukční sporák? Ano! 

Jediná pánev, která umí vše!

video.gif

 

11_kavovar-paloma.jpg

Kávovar PALOMA Colore, 1 šálek, 3 šálky, 6 šálků

Kávovar PALOMA Tricolore, 1 šálek, 3 šálky, 6 šálků

Klasický kávovar pro přípravu pravého italského espressa nyní nově v barvě bílé, červené nebo v barvách „tricolore“. 


Nové barvy, nenapodobitelná chuť!

video.gif

 

12_uzaver-na-sacky.jpg

Uzávěr na sáčky PRESTO, 4 ks
Uzávěr na sáčky a tašky PRESTO, 4 ks

Zapomeňte na zauzlované sáčky, které nejdou otevřít!  Na malé, velké, polyetylenové a mikrotenové sáčky i plastové nákupní tašky použijte nový uzávěr od TESCOMY!  Vybírejte ze dvou velikostí, uzávěry jsou vhodné i do chladničky a mrazničky.

Na sáčky i plastové tašky!

video.gif

 

13_stlacovaci-sitko.jpg

Stlačovací sítko PRESTO ¤ 5 cm, 2 ks
Stlačovací sítko PRESTO ¤ 6.5 cm, 2 ks

Nakládané i zavařené delikatesy doporučujeme uchovávat pod hladinou nálevu, zabráníte tak jejich osychání a budou chutnat lépe. Sítko PRESTO lze prodloužit i zkrátit, aby byl obsah zbývající ve sklenici vždy ponořený v nálevu. Dvě velikosti, menší sítko pro sklenice o průměru od 5 cm a větší pro sklenice o průměru od 6,5 cm.

Pochoutkám je pod hladinou lépe!