Novinky květen 2016

| Štítky: Novinky a vychytávky

01dzban-mydrink-pohary.jpg

Džbán myDRINK, 2,5 l, 4 poháry s víčkem

Dopřejte si osvěžující nápoje podle svého gusta! Za odnímatelnou přepážkou vyluhujte ovoce, bylinky a zkusit můžete i zeleninu. Chytré víčko pohárů se postará o to, aby bylo pití v bezpečí před dotěrným hmyzem a nečistotami.Vyberte si ze čtyř barevných provedení, vyrobeno z vysoce kvalitního odolného plastu, vhodné do myčky.

Nápoje v bezpečí!

video.gif

Pohár s víčkem myDRINK

Hodí se pro všechny běžné slámky a dokonale ochrání vaše nápoje před hmyzem. Poháry i víčky jsou stohovatelné, dokonale skladné a bez obav je můžete dát do myčky. Vyrobeno z vysoce kvalitního odolného plastu.

video.gif

02power-grill-party-time.jpg

Power gril PARTY TIME

Unikátní gril, který vám ušetří spoustu času! Díky vestavěnému turbo ventilátoru totiž bude stačit pouhých 5 minut od zapálení dřevěného uhlí a marinovaná žebírka nebo hovězí steak můžete pokládat na nerezový rošt. A další výhody? Teplota grilu se dá snadno regulovat a uhlí bez problémů doplňovat i během grilování. Zkrátka a dobře, moderní grilování se vším všudy! A ještě jedna pecka nakonec: tuk z grilovaných pochoutek nestéká na rozžhavené uhlí, ale do nerezové nádoby uvnitř grilu, gril proto nekouří. (dostupné od 18. května)

Grilování bez čekání!
video.gif

03zmrzlinovac-della-casa.jpg

Zmrzlinovač DELLA CASA

Nechutná vám zmrzlina ze supermarketu? Není divu, vždyť je plná chemie a cukru, raději si připravte opravdovou domácí zmrzlinu, se zmrzlinovačem DELLA CASA je to hračka! Pochutnejte si na vanilkové, čokoládové, smetanové, tvarohové, s kousky ovoce, prostě na jakékoli zmrzlině, kterou máte vy nebo vaše děti rádi! Originální recepty a postup pro výrobu domácí zmrzliny jsou součástí balení. (dostupné od 23. května)

Mnohem lepší a zdravější zmrzlina!
video.gif

04noze-precioso.jpg

Nože PRECIOSO

Hledáte nůž, který je skutečně ostrý, krájí se s ním lehce, přesně a přitom není zbytečně těžký a masivní? Pokud ano, sáhněte po nožích PRECIOSO! Jejich čepele jsme vyrobili z prvotřídní německé nožířské oceli, kterou jsme vytvarovali do V-profilu, aby šlo krájení opravdu jako po másle. Ostříme je ručně, každý nůž zvlášť. Je to možná trochu staromódní, ale výsledek je dokonalý. A díky ergonomické protiskluzové rukojeti padne PRECIOSO do dlaně jako ulité.

Věříme, že jsme vytvořili ideální nůž!
video.gif

05pasirovac-handy.jpg

Pasírovač HANDY

Svěřte přípravu pasírovaných rajčat, zeleninových protlaků a ovocných pyré novému pasírovači od Tescomy! Má dvě pasírovací sítka z nerezavějící oceli a unikátní shrnovací lopatku, která umožňuje plynulé pasírování i většího množství zeleniny či ovoce najednou. A nějaký bonus? Ano! Rajčata zvládne i syrová.

Jde to hladce!
video.gif

06mackadlo-handy.jpg

Mačkadlo na brambory a těsto HANDY

Uvařené oloupané brambory vložte do mačkadla a stisknutím rukojeti je protlačte diskem s menšími otvory, k přípravě italských polévkových těstovin passatelli použijete disk s otvory většími. Díky masivní plastové konstrukci je mačkadlo pevné, nedeformuje se a dobře se čistí, disky jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Vše vhodné do myčky.

Nadýchaná bramborová kaše i polévkové těstoviny!
video.gif

07struhadlo-ledova-trist-o.jpg

Struhadlo na ledovou tříšť HANDY

Jak si doma připravit ledovou tříšť? Dejte kostky ledu do utěrky a rozbijte je paličkou na maso…NE!! Nové struhadlo HANDY vykouzlí ledovou tříšť z kostek ledu rychle, čistě a elegantně. S ovocnou šťávou, sirupem nebo kapkou něčeho ostřejšího bude tříšť opravdu osvěžující. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, dodáváme s dvaceti sáčky na ledové kostky, sáčky lze koupit i samostatně.

Z kostek tříšť? Za okamžik!
video.gif

08formy-belgicke-pralinky.jpg

Forma na belgické pralinky DELÍCIA CHOCO, 2 štětečky

Krásně tvarované a voňavé, jako z té nejlepší belgické čokoládovny! Díky pružné silikonové formě pralinky lehce vyloupnete a štětečky pro nanášení bílé a tmavé čokolády dosáhnete báječného „mramorového“ efektu, typického pro belgické pralinky. A náplň? To záleží na vašem mlsném jazýčku: zkuste marcipán nebo lísko-oříškový krém. Dodáváme se stojánkem pro snadné plnění a originálními recepty od našich cukrářů.

Sladké mořské plody!
video.gif