Novinky duben 2018

| Štítky: Novinky a vychytávky

NAV_04_18_WEB_600_1.jpg
 
Široké dno pro rychlé dosažení varu a prostorné hrdlo pro snadné čištění. To ale zdaleka není vše! V sítku z tepelně odolného plastu můžete čaje, bylinky a ovoce vyluhovat, ale také vyvařovat, a připravit tak silný šípkový či kopřivový čaj nebo zdravotní odvar ze zázvoru. V létě si v konvici MONTE CARLO připravte osvěžující ledové nápoje, použít ji lze i v mikrovlnce, neobsahuje totiž žádné kovové díly. Vhodné pro elektrické, sklokeramické a plynové sporáky, vyrobeno v České republice. 

Pro vyluhování i odvary!

video čokoládové fondue DELÍCIA 


NAV_04_18_WEB_600_2.jpg


Máte-li obavu, abyste maso v troubě nevysušili, zkontrolujte teplotu uvnitř pečínky digitálním teploměrem. Že nevíte, kolik stupňů by mělo uvnitř masa být? Nevadí! Nastavte druh masa a teploměr sám určí, jaké teploty je třeba dosáhnout. Teploměr můžete uchytit magnetem na nerezová dvířka trouby nebo postavit na kuchyňskou linku. Součástí je i minutka, která změří čas pečení. 

Pohlídá teplotu i čas!

video čokoládové fondue DELÍCIA 
NAV_04_18_WEB_600_3.jpg


Digitální teploměr ACCURA změří teplotu omáček, polévek, polev, rozvarů a také pomalu pečeného masa či intenzivně grilovaných steaků. Správná teplota je totiž u takových pokrmů klíčová! Velké číslice na displeji snadno přečtete. Po použití nerezovou sondu sklopte, teploměr zabere v zásuvce minimum místa. 

Snadné ovládání jediným tlačítkem!

video čokoládové fondue DELÍCIA 


NAV_04_18_WEB_600_4.jpg


Lisem na těsto vytvoříte máslové i sýrové sušenky hned dvaceti různých tvarů. Můžete jej použít také ke zdobení a plnění šlehačkou, krémy nebo pomazánkami. S nově vyvinutým dávkovačem připravíte menší nebo větší sušenky. Masivní kovová konstrukce si poradí i s tužším těstem, právě vytaženým z ledničky. 

20 tvarů, 4 zdobicí trysky!

video čokoládové fondue DELÍCIA 

NAV_04_18_WEB_600_5.jpg


Chcete, aby váš dort vypadal famózně i po rozkrojení? Se speciálním tvořítkem hravě zvládnete dort šachovnicový nebo duhový. Tvořítko je složeno ze dvou částí, dá se proto použít na malé i velké dorty. Recepty jsou součástí balení. 

Překvapení po rozkrojení!

video čokoládové fondue DELÍCIA 

NAV_04_18_WEB_600_6.jpg

Nechcete mít melounovou dužinu zase „od ucha k uchu“? S porcovačem PRESTO meloun nakrájíte na správně velké kostičky nebo hranolky snadno, rychle a hlavně mnohem bezpečněji, než s velkým kuchyňským nožem. 

Melounové jednohubky!

video čokoládové fondue DELÍCIA NAV_04_18_WEB_600_7.jpg
Struhadla s unikátním U-profilem navedou ruku správným směrem, strouhání je proto snadné, rychlé a bezpečné. Ochranný kryt funguje také jako zásobník pro nastrouhané potraviny, jeho obsah přenesete bez drobení kamkoli budete potřebovat.

Mimořádně ostré, mimořádně dobré!

video čokoládové fondue DELÍCIA 


NAV_04_18_WEB_600_04.jpg


Připravte se na úrodu ovoce a zeleniny, podle všech předpovědí má být letos opravdu bohatá! S pasírováním a přípravou rajčatových, bramborových, zeleninových i ovocných protlaků a pyré vám pomůže celonerezový pasírovač GrandCHEF. Tři disky s různými otvory a shrnovací lopatka zaručí pohodlnou práci a znamenitý výsledek.

Celonerezové provedení!

video čokoládové fondue DELÍCIA 


NAV_04_18_WEB_600_09.jpg


Čistit toastovač od připečeného sýra je pěkná otrava… Vyřešte to jednoduše, při zapékání i grilování používejte žáruvzdorné sáčky s antiadhezním povlakem! Šťáva z pokrmů, sýr i drobky zůstanou uvnitř sáčku a váš spotřebič čistý! Po použití sáčky umyjte a schovejte na příště. 

Pro opakované použití!

video čokoládové fondue DELÍCIA