Mísa na kynuté těsto DELÍCIA s ohřívačem: Jedna, dvě, už to je!

| Štítky: Novinky v sortimentu

Perfektní, nadýchané, zkrátka jako od babičky! A bez únavného hnětení a dlouhého čekání. S revoluční mísou na kynuté těsto DELICÍA s ohřívačem platí „jedna, dvě, už to je!“

Zvolit správnou nádobu, pořádně uhníst, „trefit“ dobu kynutí a doufat, že všechno dobře dopadne. Příprava kynutého těsta, to je kumšt, dřina a tak trochu alchymie. Díky TESCOMĚ už to neplatí! Novinka z řady DELÍCIA vám ušetří čas i nervy.

chlebovar-main.jpg

Příprava je snadná a pohodlná!


„S chytrou mísou je příprava těsta snadná, pohodlná, bezstresová, jestli se dílo podaří. A mnohem rychlejší, než jste zvyklí,“ říká autor mísy DELÍCIA a designér TESCOMY Martin Koval.

Posuďte sami: Ingredience pro kynuté těsto (kvásek, mouka, olej) v míse jednoduše uzavřete těsnicím víkem, pořádně protřepáte, nahřejete v mikrovlnce přiložený gelový ohřívač (45 sekund), připevníte pod dno a jen čekáte.

Díky teplu z gelového ohřívače se navíc doba přípravy výrazně zkrátí. V míse od TESCOMY nakyne těsto až dvakrát rychleji!

chlebovar-3.jpg


Chytré víko vám dá signál!


Jak poznáte, že je hotovo? Mísa vám dá sama signál! Vychytané víko, které jsme vyvinuli v našem design centru, se totiž zřetelně vypoulí, jakmile je těsto nakynuté.

„Víko je ze speciálního plastu, který jsme testovali několik měsíců. Jsem rád, že jsme uspěli, protože zákazníkům nabízíme skutečně unikátní výrobek, který jim výrazně usnadní práci v kuchyni,“ doplňuje Koval.

chebovar-2.jpg

A dál? Žádné „dál“ není! Teď už se můžete bez obav pustit do poctivých tvarohových buchet.

Pokud si říkáte, že by se vám hodila jen mísa nebo gelový ohřívač, máme pro vás dobrou zprávu: obojí lze koupit i samostatně.